Rejs Mazurski dla Dojrzałych 25+ !!!

Terminy: 30.06-7.07 oraz 25.08-1.09.2018

Zakwaterowanie: Twistery 800, Twistery 780, Tanga 730, Sasanki 660, Mazurki 650, Corvetty 650, Sportiny 678

Dojazd: dojazd własny

Zniżki:{#emotions_dlg.discount} dla byłych Uczestników wyjazdów

Telefon:
GG:
Email:
biuro@gofun.pl
formularz kontaktu z doradcą

Rejs dla ludzi dojrzałych 25+  czyli jedyny taki w Polsce

 

Nasza nowa oferta jest wynikiem naszych długoletnich doświadczeń, poznania na żaglach setek czy tysięcy wspaniałych ludzi. Coraz lepiej rozumiemy też ich  oczekiwania, ludzi którzy kiedyś pływali z nami, chcieli pływać lub po prostu mieli marzenia o tym żeby popływać a czas i obowiązki nigdy nie pozwoliły na realizację marzeń do tej pory.

Dlatego proponujemy rejs który jest inny niż wszystkie. Utrzymany oczywiście w oisowej luźnej konwencji tzw „ bez napinania”. Wyjątkowy ponieważ nie ma na pewno takiej oferty w Polsce. Dlaczego jest inny?

 • Rejs kierujemy do ludzi którzy skończyli przynajmniej 25 lat (również bez dzieci)
 • Mile widziane osoby które mają bogaty bagaż życiowy
 • Prowadzący są również odpowiednimi osobami na taką wyprawę

Skierowany do osób które kochają żagle lub chcą spróbować żeglarstwa ale już nie znajdą miejsca lub będą się źle czuli na rejsach z ludźmi w wieku 18-25 lat. Inne tematy, inne już doświadczenia, inne oczekiwania od towarzyszy i samego rejsu. Rejs kierujemy do:

 

 • Otwartych i wesołych  - zawsze mile widziani.
 • Smutnych - bo nie widzieli od dawna jachtu
 • Singli – pokażecie jak się bawi do rana
 • Małżeństwa – potrzymacie razem za stery
 • Rozwiedzionych – pośmiejemy się z waszych drugich połówek
 • Dzieciatych (dzieci zostają w domu) – opowiecie nam coś o nich
 • Jeszcze niedzieciatych – możemy zrobić wam zrobić kurs
 • Wszystkich … tylko skończone 25 lat.

 

Ofertę kierujemy do wszystkich którzy chcieli by popływać a trudno uzbierać załogę wśród zapracowanego towarzystwa. Znajdziemy się na żaglach.

Ważne jest to że nie trzeba nic umieć – jeśli nigdy nie pływałeś i zastanawiasz się przypadkiem czy dasz sobie radę albo czy możesz, spokojnie. Możesz.. najwyżej przez pierwsze parę dni będziesz mył pokład i zatrzymywał ręką śrubę.

 

Organizujemy 2 rejsy. Jeden na początku sezonu i drugi na końcu. Rejsy są 7 dniowe (sobota - sobota).  Trasy rejsów są oczywiście wstępnie ustalone. Są to rejsy na północ w kierunku Ogonek zahaczając o Kietlice, Węgorzewo, Sztynort, Dobskie (może regaty jak się zrzucimy). Znacie konwencję do której wrócimy, jeśli nie .. to poznacie albo zapytajcie tych co znają. Na pewno nie zapomnimy tego rejsu.

Zapraszamy!!!

Ramowy program imprezy:


Marszruta rejsów, tak jak było na początku wspomniane, nie jest ustalona, co do dnia. 
Na trasie zwiedzać będziemy wszystkie ważniejsze porty, ale nie pominiemy też dzikich zakątków. Żeglarski Szlak poznamy zarówno poprzez tawerny, puby jak i ogniska w odległych, cichych zakątkach, rzadko odwiedzanych przez turystów. Łącznie spędzimy 3-4 noce na dziko Tu oczywiście wspólne ogniska, pieczenie kiełbasek, ziemniaków, szanty i śpiew z gitarą. Na pozostałe 3–4 noce przybijemy do większych znanych przystani żeglarskich (Sztynort-Zęza i Mazowieckie rules, Giżycko, Mikołajki, Piaski, Ruciane, Węgorzewo, Bunkry, Ogonki - pani Irena już czeka :)...). A tam już w zależności od humoru i wigoru mamy do dyspozycji tawerny, parkiet, murek na kei lub, jak kto woli zabawę na jachcie. 
Na rejsie będą ludzie, którzy z chęcią udostępnią nie tylko swój kunszt żeglarski, ale również odkryją przed Wami wiele tajemnic o Mazurskim Szlaku zazwyczaj ukrytych dla oczu turysty. Proponujemy imprezę, której nigdy nie zapomnicie..

Cały czas nad całym Rejsem czuwa z naszej strony Komandor Rejsu. Tuż przed wypłynięciem pobierana jest w porcie zwrotna kaucja ca. 86 zł. Kaucja zwracana jest po zakończeniu rejsu.

Cena obejmuje:


 • Dobre i nowoczesne jachy (Twistery 800, Twistery 780 (!), Tanga 730, Sasanki 660, Mazurki 650, Corvetty 650, Sportiny 678) z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, paliwo–5l., akumulatory)
 • Pełny serwis jachtów
 • Pełne zaprowiantowanie
 • Sponsorowane żeglarskie wieczorki (alkohol, garmażerka przy ogniskach)
 • Ubezpieczenie OC, Casco
 • A do tego fajni ludzie....bezcenne :)


A czekają jeszcze dodakowe atrakcje... 

Pierwszą atrakcją, którą kultywujemy już od wielu lat jest pierwszy wieczorek integracyjny. Wszystkie jachty cumują na wieczór w odkreślonym miejscu na dziko, zwijamy żagle i... gościmy wszystkich przy ognisku naszą garmażerką oraz małym co nieco :). W czasie Rejsu przewidujemy organizację dwóch sponsorowanych wieczorków przy ognisku. Nie ma lepszego miejsca do rozmów, śpiewu i zabawy. 

W czasie Rejsu organizujemy Regaty Kormoranów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że będziemy walczyć o bardzo ciekawe i wręcz bezcenne nagrody ;). Dodaje to smaczku całej zabawie. Zwyciężają tylko trzy pierwsze załogi. Walka jest zawsze pasjonująca. 

Dla tych, którzy lubią emocje w każdej chwili proponujemy Bitwę Żeglarską. Niestety, nie możemy zdradzać szczegółów... może tylko to, że zazwyczaj rozpoczynamy ją z zaskoczenia.

Cena nie obejmuje:


 • transportu do Giżycka (cena biletu pkp to w przybliżeniu 40 zł.)
 • opłat portowych (ca. 15-20 zł na cały rejs)
 • sprzątanie jachtu 50zł od załogi, 70zł od jachtów powyżej 7,5m
 • paliwa
 • ubezpieczenia nw 30 zł*


*ubezpieczenie zostanie doliczone do ceny na umowie jaka otrzymasz.

Dojazd:


Dojazd do Giżycka (port Royal) jest bardzo prosty. W sezonie letnim zarówno PKP jak również PKS uruchamiają wiele dodatkowych połączeń, także nie powinno być żadnych problemów z dotarciem na miejsce. 

Port "ROYAL"
11-500 Giżycko 
Al. Wojska Polskiego 39

(prysznic 10zł, wc+umywalka 3zł)
Informacja dla zmotoryzowanych – można zostawić samochód na parkingu strzeżonym. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów dotyczących dojazdu z Twojego miasta, zapytaj lub wyślij maila do naszej osoby kontaktowej z najbliższego Tobie miasta. Na pewno pomożemy. 

Wszystkie zmiany załóg odbywają się w sobotę. W porcie należy być najpóźniej o godzinie 17.00 (Do 17.00 godziny do Giżycka wjeżdżają wszystkie dogodne komunikacyjnie pociągi z całej Polski). 
Rejsy kończą się w okolicach godziny 10 co pozwala wyjechać z Mazur o jeszcze o wczesnej porze aby spokojnie dotrzeć do swojego miejsca zamieszkania.

Zniżki:


 • {#emotions_dlg.discount} zniżki dla byłych klientów OIS
 • Grupy powyżej 6os. -5% ZNIŻKI

Wyżywienie:


Już na wstępie prowiantujemy wszystkie łódki. Oznacza to tyle, że każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp. Jedynie nie dostarczamy codziennie pieczywa.) Każdy jacht ma własną kuchnię, naczynia, garnki reszta zależy już tylko od inwencji i umiejętności kulinarnych załogi (panowie też gotują...podobno).

Zakwaterowanie:


Więcej zdjęć
Pokoje

Jachty Mazurskie

Lokalizacja:

Dysponujemy Jachtami (Twistery 800 [Nowość - 8 osobowy!], Twistery 780 [Nowosci - 8 osobowy]Tanga 730 N, Sasanki 660, Mazurki 650, Corvetty 650, Sportiny 678)

Zobacz na mapie

Zakwaterowanie:

Śpimy na jachtach, dlatego każdy z uczestników powinien posiadać śpiwór.Potrzebne będzie też:Miękkie obuwie,Ciepły sweter lub polar, Kurtkę przeciwdeszczową lub sztormiak.


Infrastruktura:

Jachty są z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, paliwo–5l., akumulatory).


Wyżywienie:

Każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp.)
Rezerwacja miejsc / tabela terminów (cena za osobę)


Ceny w tabeli oznaczają cenę za osobę!
Kliknięcie na cenę pozwoli na przejście do formularza rezerwacji internetowej.
MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REZERWACJI?
CHCESZ UZYSKAĆ POMOC?

tel.:
email: biuro@gofun.pl
lub formularz
Symbol Termin Cena CENA DLA STERNIKA/ŻEGLARZA

Do góry strony

Lokalizacja

Polecamy
Opublikowane na stronach internetowych www.gofun.pl materiały, oferty lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W naszej ofercie najlepsze sylwestry, imprezy narciarskie, wyjazdy wakacyjne, Super wycieczki dla młodych ludzi.
0.53142118453979