GRECJA - KOKINO NERO - 14 dni - Super Studia

Terminy: 16.05.2014 - 20.10.2014

Zakwaterowanie: Studia** w Kokino Nero

Dojazd: autokar lub dojazd własny (zniżka 150 zł)

Zniżki:{#emotions_dlg.discount} dla byłych Uczestników wyjazdów 

Telefon:
GG:
Email:
biuro@gofun.pl
formularz kontaktu z doradcą

Kokino Nero - malowniczych zatoczek czar... 
Ta malowniczo położona miejscowość turystyczna nad ciepłymi wodami Zatoki Termajskiej (Morze Egejskie), w bliskim sąsiedztwie gór Ossa, to idealne miejsce na urlop z dala od zatłoczonych kurortów. Swoją nazwę (w dosłownym tłumaczeniu „czerwona woda”) zawdzięcza wypływającemu w górze wsi źródełku o dużej zawartości żelaza, barwiącego napotkane kamienie i miejsca na rdzawy kolor. Egzotyczna roślinność porastająca otaczającą dolinę, zapewnia piękne widoki i specyficzny mikroklimat. Dzięki bliskości gór i lasów wilgotność powietrza jest wyższa, co sprawia, że upały nie są tu tak dokuczliwe. Pozornie spokojna miejscowość ożywa w sezonie za sprawą spragnionych prawdziwego relaksu turystów - wraz z rozpoczęciem sezonu wypełniają oni bary i tawerny a nastrój spokojnych i beztroskich wakacji uwidacznia się na każdym kroku. Liczne zatoczki oraz dzikie zakątki zapewniają odosobnienie dla pragnących bliskiego kontaktu z naturą oraz doskonałą scenerię do zdjęć. Otaczające piękno natury oraz niesamowita atmosfera sprzyja integracji i zawiązywaniu przyjaźni nie tylko na czas urlopu.

Ramowy program imprezy:


Dzień 1 - Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. 
Dzień 2 – Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię / Macedonię. 
Dzień 3 – Przyjazd do Kokino Nero w godzinach przedpołudniowych. Spotkanie informacyjne z rezydentem. Zakwaterowanie. 
Dzień 3 – 12 - Pobyt na miejscu. Możliwość korzystania z dodatkowych wycieczek fakultatywnych, np. Ateny, Klasztory Meteory, Olimp, Rejs na Wyspę Skiathos, Wieczór grecki, Saloniki, Delfy, Rejs piracki. 
Dzień 12 - Wykwaterowanie do godziny 9.00. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. 
Dzień 13 – Przejazd przez Bułgarię / Macedonię, Serbię, Węgry, Słowację. 
Dzień 14 - Przyjazd do Polski – przekroczenie granicy na południu Polski w godzinach nocnych / porannych. Przyjazd do centralnej części kraju w godzinach porannych / przedpołudniowych. 

Cena obejmuje:


 

 • przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC)
 • zakwaterowanie – 9 noclegów w Studio**
 • opieka rezydenta na miejscu
 • podatek VAT

 

Cena nie obejmuje:


 • ubezpieczenie KL i NNW 50zł*
 • opłata klimatyczna 50zł*
 • wyżywienie HB - 500 zł (9 śniadań, 9 obiadokolacji)
 • możliwość wykupienia wyżywienia HB na miejscu u rezydenta (ok. 14 euro/dzień)
 • dopłata do pokoju 1-osobowego - 450 zł, dokwaterowanie – bez dopłat
*kwoty doliczone na umowie

Dojazd:


Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC)

dokumenty - paszport lub dowód osobisty - zgodnie z obowiązującymi przepisami (dostępne na stronie www.msz.gov.pl)

 

Zniżki:


 • {#emotions_dlg.discount} dla byłych Uczestników OIS
 • dziecko 0-2 lat (bez świadczeń hotelowych) płaci 400 zł
 • dziecko 2-14 lat jako 3 i 4 os. w pokoju -20%
 • osoba dorosła jako 3 i 4 os. w pokoju -10%
 • dojazd własny -150 zł 

 

Wyżywienie:


 • W apartamentach znajdują się aneksy kuchenne o podstawowym wyposażeniu (lodówka, kuchenka gazowa lub elektryczna, garnki, naczynia, sztućce); należy posiadać własne ręczniki i środki czystości.
 • wyżywienie HB - 500 zł (9 śniadań, 9 obiadokolacji)
 • możliwość wykupienia wyżywienia HB na miejscu u rezydenta (ok. 14 euro/dzień)

Zakwaterowanie:


Więcej zdjęć
Pokoje

Studia** Kokino Nero

Lokalizacja:

 Budynki w zabudowie najczęściej pawilonowej, często ogrodzone, oddalone od morza do ok. 400 m. znajdują się w niezwykle urokliwym otoczeniu drzew, kwiatów i winorośli.

Zobacz na mapie

Zakwaterowanie:

Studia dwu i trzyosobowe z łazienkami, składają się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym. W pokojach znajdują się dwa łóżka; jedno szerokie może być dla 2 osób. 


Infrastruktura:

Wszystkie studia mają łazienki z prysznicem.

Każde studio posiada taras lub balkon.


Wyżywienie:

Aneksy kuchenne wyposażone są w lodówkę, kuchenką gazową lub elektryczną bez piekarnika oraz podstawowe naczynia i sztućce, umożliwiające przygotowanie nieskomplikowanego posiłku.
Więcej zdjęć
Pokoje

1 osoba Kokino Nero

Lokalizacja:

Istnieje możliwość zapisywania się pojedyńczych osób na zasadzie dokwaterowania (bez dodatkowej opłaty) bądź dopłaty 450ZŁ do pokoju 1 osobowego

Zobacz na mapieWycieczki fakultatywne:


ATENY

Więcej zdjęć

Cena: ok. 35 Euro

Dla większości odwiedzających decydującym momentem zwiedzania Grecji jest wizyta w Atenach – klasycznym, greckim mieście. Stolica Grecji do dziś zachowała ślady po wszystkich najeźdźcach okupujących miasto na przestrzeni wieków. Wymieszanie i nakładanie się świadectw różnych kultur nadaje Atenom niejednorodny i czasami niespójny charakter. Każda pora roku jest dobra, aby tu przyjechać i każda ma swój urok. Lato oferuje festiwale, zima - karnawał, wiosna - kwitnące wzgórza, a jesień - łagodne słońce i mniejszą liczbę turystów. Ateny uważane są za klasyczne greckie miasto ze swoim najsłynniejszym reprezentantem – Akropolem. Niegdyś był on miejscem kultu starożytnych, dzisiaj jest wielką dumą współczesnych. To, co zostało ze świątyń, ciągle zachwyca. Ponadczasowe dzieło sztuki, które mimo że wiele razy grabione i zdewastowane, nadal żyje. Budowla jest nazywana perłą światowej architektury.

Na każdym kroku spotkać można pamiątki historii głęboko osadzone we współczesności - największy i najstarszy port w Grecji – Pireus, marmurowy Stadion Kallimarmaro, który był głównym obiektem I Igrzysk Olimpijskich ery nowożytnej. Warto również zatrzymać się na Placu Syntagma, by podziwiać zmianę warty gwardzistów Evzonów – dzisiejszych „rycerzy” greckich. U stóp Akropolu rozciąga się urocza, dziewiętnastowieczna dzielnica Plaka, która zachwyca swoją mieszanką języka tureckiego z greckim, mieszanką stylów neoklasycystycznych i greckich w architekturze oraz zbiorem małych, intrygujących muzeów poświęconych tradycyjnym sztukom, takim jak ceramika czy muzyka. Równie interesującym punktem zwiedzania jest Muzeum Narodowe, gdzie można podziwiać eksponaty z całej Grecji. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszelkich atrakcji, jakie oferują Ateny, wszystkich miejsc i zakamarków, które warto zobaczyć.

Trzeba tam pojechać i jak wyraził się po wizycie na Akropolu Henryk Sienkiewicz - „poczuć geniusz dawnej Hellady".


Cena wycieczki fakultatywnej:35 Euro

SKIATHOS

Więcej zdjęć

Cena: ok. 35 Euro

SKIATHOS - Cudowna wyspa w zachodniej części Morza Egejskiego, w archipelagu Sporad Północnych. Skiathos położona w cieniu wyspy Athos, stąd jej nazwa z greckiego "skia" oznacza cień, wcale nie została przez nią przyćmiona. "Wyspa młodości" lubiana przez turystów, dzięki swym turkusowym lagunom oraz niepowtarzalnym plażom, przyciąga co roku setki odwiedzających. Oczarowuje swymi sceneriami, naturalnymi i nieoczekiwanymi kombinacjami kolorów występujących w tutejszej faunie i florze. Największą atrakcją wybrzeża Skiathos są przepiękne plaże - urodą porównywalne do karaibskich. Piniowe lasy rosnące tuż nad złotymi piaskami plaż sięgają morza dając kojący cień. Życie na wyspie Skiathos płynie własnym powolnym rytmem, oferując beztroskie wakacje, z czasem na leniuchowanie w słońcu, kąpiele morskie i nurkowanie. Dla chcących podziwiać wspaniałe widoki greckiej roślinności i zabudowy, proponujemy spacer na położony wyże, niż dachy otaczających domów, taras widokowy z charakterystyczną wieżą zegarową, skąd podziwiać można piękno całego miasta. Kilkugodzinny rejs statkiem ze zwiedzaniem wyspy może zakończyć się niesamowitą niespodzianką – często turystom w drodze powrotnej towarzyszy gromada delfinów.

Cena wycieczki fakultatywnej:ok. 35 Euro

KLASZTORY METEORY

Więcej zdjęć

Cena: ok. 45 Euro

KLASZTORY METEORY - Mistyczne,najbardziej znane z ascezy i modlitwy miejsce w Grecji, nazywane przez Greków „wiszącymi klasztorami”. Monastery wzniesione na poziomie niedostępnych skalnych szczytów, są unikatem zarówno pod względem architektonicznym, jak i widokowym. Tak wspaniałego dzieła ludzkiej wyobraźni, uporu, a przede wszystkim wiary, nie znajdziecie Państwo w żadnym innym zakątku Grecji. Odwiedzając dwa, spośród sześciu czynnych klasztorów, można zapoznać się ze wspaniałą sztuką bizantyjską, która do dziś poraża swoim ogromem i pięknem. Zwiedzanie wnętrz tych cudownych budowli, umożliwia zapoznanie się z ich bogatym wystrojem, zdobiącymi je średniowiecznymi freskami i ikonami.


Cena wycieczki fakultatywnej:ok. 45 Euro

OLIMP

Więcej zdjęć

Cena: ok.20 Euro

OLIMP - Najwyższa, najbardziej magiczna i urzekająca góra Grecji, porośnięta dziką roślinnością nie ma sobie równej w całym kraju. Olimp to masyw o długości 28 km i szerokości 25 km, uwieńczony aż ośmioma szczytami, z których najwyższy Mitikas (w tłumaczeniu na język polski - nos) liczy 2917 m n.p.m. W czasach starożytnych był on uważany za siedzibę bogów, z których najważniejszym był Zeus. Olimp, otoczony aurą tajemniczości, był niedostępny dla śmiertelników, którzy, chcąc sobie zjednać przychylność bogów, składali swoje dary na sąsiednich szczytach - Stefanim (2909 m) i Skalii (2866 m). Mimo upływu lat jego tajemniczość nie przeminęła, a zjawiska atmosferyczne pozwalają odczuć ducha czasów antycznych. Szczyt Olimpu, doskonale widoczny rano, wieczorem ukrywa się za mgłą, która jest wynikiem cyrkulacji powietrza. Dostęp do mitycznego masywu Olimpu jest łatwy, a trasa do niego wiodąca przepiękna. Na szczyt prowadzą dwa szlaki, dostępne nawet dla mniej wprawnych piechurów. U podnóża Olimpu znajduje się starożytne Dion - święte miasto Macedończyków ze sławnymi łaźniami oraz dwoma teatrami - greckim i rzymskim. Turystów jednak najbardziej zachwycają mozaiki i świątynie, które należą do najważniejszych odkryć z historii i kultury starożytnej Macedonii.


Cena wycieczki fakultatywnej:ok. 20 Euro

Wieczór grecki

Więcej zdjęć

Cena: ok. 20 Euro

Wieczór grecki - Wieczór spod znaku uciech duchowych i cielesnych. Zapewniamy wino lejące się strumieniami i potrawy kuchni greckiej, które nawet najbardziej wybrednym, przypadną do gustu. Niezapomniane chwile, w typowo greckiej tawernie, gwarantuje również zespół folklorystyczny, dzięki któremu poznamy tańce z różnych regionów Grecji. Greckie przysmaki, muzyka, śpiew i wino z pewnością zbliżą Państwa do tradycji i kultury Grecji, a to wszystko w pięknej scenerii zachodzącego słońca.


Cena wycieczki fakultatywnej:ok. 20 Euro

Rezerwacja miejsc / tabela terminów (cena za osobę)


Ceny w tabeli oznaczają cenę za osobę!
Kliknięcie na cenę pozwoli na przejście do formularza rezerwacji internetowej.
MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REZERWACJI?
CHCESZ UZYSKAĆ POMOC?

tel.:
email: biuro@gofun.pl
lub formularz
Symbol Termin Studio 2os. Studio 3os. 1 osoba Kokino Nero

Do góry strony

Lokalizacja

Polecamy
Opublikowane na stronach internetowych www.gofun.pl materiały, oferty lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W naszej ofercie najlepsze sylwestry, imprezy narciarskie, wyjazdy wakacyjne, Super wycieczki dla młodych ludzi.
1.4681107997894